Przejdź do treści

Program partnerski i dla resellerów

Buduj swoją marżę na naszej infrastrukturze.

Marki hostingowe, dostawcy usług zarządzanych (MSP), agencje i firmy programistyczne odsprzedają PartVPS po stawkach hurtowych. Rabat to rzeczywisty procent stosowany do całego konta (każda faktura, każda naliczona godzina), a umowy są pisane dla firm, nie dla hobbystów.

Wizualizacja rzędu szaf na podłodze serwerowniHurtTen sam katalog

Stan programu

Co działa już dziś, a co jeszcze nie.

Wolimy, aby wiedzieli Państwo o tym przed zgłoszeniem, a nie po nim.

Dostępne teraz: sam poziom hurtowy. Konto partnerskie ma procent zniżki obowiązujący w całym katalogu, zarówno przy rozliczeniu miesięcznym, jak i godzinowym. Zamówienia przechodzą przez ten sam sklep i panel, z których korzysta Państwa konto, a umowa partnerska, DPA i SLA to prawdziwe dokumenty, które podpisujemy.

Jeszcze nie: publiczne API do uruchamiania usług i panel klienta white-label. Oba są w planach i to z ich powodu przychodzi wielu partnerów. Jeśli któreś z nich jest dla Państwa wymogiem, proszę napisać to we wniosku, a uczciwie powiemy, na jakim są etapie, zamiast sprzedawać zrzut ekranu.

Jeśli chcą Państwo jedynie polecać klientów zamiast odsprzedawać, również prosimy o kontakt. Nie mamy jeszcze samoobsługowego panelu afiliacyjnego; zasady poleceń ustalamy indywidualnie.

Poziomy partnerskie

Rabaty rosnące wraz z Państwa zobowiązaniem.

Poziomy zależą od miesięcznych zadeklarowanych wydatków i są weryfikowane co kwartał. Awans jest możliwy w każdej chwili: rabat korygujemy w tym samym miesiącu.

Zarejestrowany

Bez zobowiązań · bezpłatne przystąpienie

10%rabatu od ceny cennikowej na Cloud VPS

  • 10% zniżki od ceny katalogowej na Cloud VPS
  • Warunki partnerskie na piśmie
  • Standardowe wsparcie

Silver

Od $500/mies. zobowiązania

15%rabatu na wszystkie usługi

  • 15% zniżki na wszystkie usługi
  • Warunki płatności faktur do uzgodnienia
  • Hurtowe ceny domen
  • Priorytetowa kolejka wsparcia

Gold

Od $2,000/mies. zobowiązania

25%rabatu na wszystkie usługi

  • 25% zniżki na wszystkie usługi
  • Imienny opiekun, który zna Państwa konto
  • Domeny w cenach zbliżonych do kosztu
  • To SLA obejmuje obciążenia Państwa klientów końcowych, z kredytami na linie Dedicated i Managed

Platinum

Od $10,000/mies. zobowiązania

40%indywidualny cennik

  • Do 40% rabatu, indywidualne ceny
  • Możliwość negocjacji wyższego celu SLA, z zarezerwowaną pojemnością
  • Wyznaczeni inżynierowie eskalacji
  • Kwartalne przeglądy wyników

Hurt w praktyce

Jak rabat wygląda w dolarach.

Poniższe ceny cennikowe pochodzą z tego samego katalogu, z którego sprzedaje sklep; kolumny z rabatem to prosta arytmetyka na ich podstawie.

Przykładowe ceny miesięczne: cennikowe oraz z rabatami Silver, Gold i Platinum
Przykładowa usługaCennikSilver −15%Gold −25%Platinum −40%
VPS-4 · 4 vCPU / 8 GB$25.90$22.01$19.42$15.54
VPS-16 · 6 vCPU / 16 GB$158.90$135.07$119.18$95.34
DC-16 · 4 dedykowanych rdzeni / 16 GB$158.90$135.07$119.18$95.34

Serwery dedykowane mają jednorazową opłatę instalacyjną oprócz ceny miesięcznej. Rozliczenie godzinowe działa nadal po stawkach hurtowych: rabat obejmuje każdą naliczoną godzinę.

Dokumenty, które przejdą dział zakupów

Umowy, zgodność, ciągłość.

Umowa ramowa o świadczenie usług (MSA)
Jasno spisane warunki dotyczące odpowiedzialności, okresu umowy, wypowiedzenia i ochrony cen: umowa, a nie pole wyboru.
Umowa powierzenia przetwarzania danych
Umowa DPA zgodna z RODO, z listą naszych podmiotów przetwarzających, dla partnerów, których klienci zadają właściwe pytania.
SLA przechodzi na Państwa
99.9% dostępności, z opublikowaną tabelą kredytów na linie Dedicated i Managed i tą samą wartością jako celem gdzie indziej, obejmujące obciążenia Państwa klientów końcowych. Proszę je przeczytać, zanim zaczną je Państwo odsprzedawać.
Nigdy nie kontaktujemy się z Państwa klientami
Zakaz pozyskiwania Państwa użytkowników końcowych jest zapisany w MSA. Lista klientów należy do Państwa.
Jedna zbiorcza faktura
Wszystkie usługi na jednej miesięcznej fakturze, w USD.
Odejście bez zakładników
Dane należą do Państwa i mogą je Państwo zabrać, z pomocą przy migracji, jeśli kiedyś Państwo odejdą. Zaufanie jest lepsze niż uzależnienie.

Pytania partnerów

Pytania, które już padły, i proste odpowiedzi.

Czy obowiązuje minimalny okres umowy?
Nie. Poziomy zależą od miesięcznych zadeklarowanych wydatków i są weryfikowane co kwartał. Jeśli Państwa wolumen spadnie, schodzą Państwo o poziom niżej, bez kar.

Kto wspiera moich klientów końcowych?
To Państwo pozostają twarzą wobec klienta; my wspieramy Państwa w priorytetowej kolejce partnerskiej. Państwa użytkownicy końcowi nigdy nie otrzymają od nas wiadomości.

W których regionach mogę odsprzedawać?
Wszystkie 74 regiony chmurowe oraz serwery dedykowane w Niemczech i Stanach Zjednoczonych, na całym świecie, z zastrzeżeniem przepisów o sankcjach i kontroli eksportu.

Czy stawki godzinowe również objęte są rabatem?
Tak. Rabat jest stosowany do konta jako procent, więc obejmuje każdą naliczoną godzinę i każdą fakturę miesięczną.

Rozpocznij

Proszę opowiedzieć, co Państwo budują.

Firma, wolumeny i to, co planują Państwo odsprzedawać. Odpowiadamy w ciągu jednego dnia roboczego, przesyłając opcje poziomów i umowę partnerską, a jeśli nie jesteśmy właściwym wyborem, mówimy o tym wprost.