Naar de inhoud

Partner- en resellerprogramma

Bouw uw marge op onze infrastructuur.

Hostingmerken, MSP's, bureaus en softwarebedrijven verkopen PartVPS door tegen wholesaletarieven. De korting is een echt percentage dat op uw hele account wordt toegepast, op elke factuur en elk gemeten uur, met contracten geschreven voor bedrijven, niet voor hobbyisten.

Weergave van een rij kasten op de vloer van een datahalWholesaleDezelfde catalogus

Waar het programma staat

Wat er vandaag beschikbaar is, en wat nog niet.

We zien liever dat u het weet voordat u aanvraagt dan erna.

Nu beschikbaar: het wholesaleniveau zelf. Een partneraccount heeft een kortingspercentage dat geldt voor de hele catalogus, bij facturering per maand en per uur. Bestellingen lopen via dezelfde webwinkel en hetzelfde panel als uw eigen account, en de partnerovereenkomst, de verwerkersovereenkomst en de SLA zijn echte documenten die wij ondertekenen.

Nog niet: een openbare provisioning-API en een white-label klantenpanel. Beide staan op de roadmap en beide zijn de reden waarom veel partners komen. Is een van beide een vereiste voor u, vermeld dat dan in uw aanvraag en we vertellen u eerlijk hoe het ermee staat in plaats van u een screenshot te verkopen.

Wilt u alleen klanten doorverwijzen in plaats van doorverkopen, schrijf ons dan ook. Er is nog geen selfservice-affiliatedashboard; verwijzingsafspraken worden per geval gemaakt.

Partnerniveaus

Kortingen die meegroeien met uw toezegging.

Niveaus zijn gebaseerd op de toegezegde maandelijkse besteding en worden elk kwartaal herzien. U kunt altijd een niveau omhoog: de korting wordt dezelfde maand aangepast.

Geregistreerd

Geen verplichting · gratis deelnemen

10%korting op de catalogusprijs van cloud VPS

  • 10% korting op de catalogusprijs van cloud VPS
  • Partnervoorwaarden op papier
  • Standaardsupport

Silver

Vanaf $500/mnd toegezegd

15%korting op alle diensten

  • 15% korting op alle diensten
  • Factuurvoorwaarden in overleg
  • Wholesaleprijzen voor domeinen
  • Wachtrij met voorrang voor support

Gold

Vanaf $2,000/mnd toegezegd

25%korting op alle diensten

  • 25% korting op alle diensten
  • Een vaste contactpersoon die uw account kent
  • Domeinen tegen prijzen dicht bij kostprijs
  • Deze SLA geldt ook voor de workloads van uw eindklanten, met creditering op de Dedicated- en Managed-lijnen

Platinum

Vanaf $10,000/mnd toegezegd

40%prijslijst op maat

  • Tot 40% korting, prijzen op maat
  • Een strengere SLA-doelstelling bespreekbaar, met gereserveerde capaciteit
  • Vaste escalatie-engineers
  • Kwartaalbesprekingen van de cijfers

Wholesale in de praktijk

Hoe de korting er in dollars uitziet.

De catalogusprijzen hieronder komen uit dezelfde catalogus waaruit de webwinkel verkoopt; de kolommen met korting zijn daar eenvoudig van afgeleid.

Voorbeelden van maandprijzen tegen catalogusprijs en met de Silver-, Gold- en Platinum-korting
VoorbeelddienstCatalogusprijsSilver −15%Gold −25%Platinum −40%
VPS-4 · 4 vCPU / 8 GB$25.90$22.01$19.42$15.54
VPS-16 · 6 vCPU / 16 GB$158.90$135.07$119.18$95.34
DC-16 · 4 dedicated cores / 16 GB$158.90$135.07$119.18$95.34

Voor dedicated servers geldt naast de maandprijs eenmalige installatiekosten. Afrekening per uur blijft werken tegen wholesaletarieven: de korting geldt voor elk gemeten uur.

Documenten die door inkoop komen

Contracten, compliance, continuïteit.

Raamovereenkomst (MSA)
Duidelijke schriftelijke voorwaarden over aansprakelijkheid, looptijd, opzegging en prijsbescherming: een contract, geen vinkje.
Verwerkersovereenkomst
AVG-conforme verwerkersovereenkomst met onze lijst van subverwerkers, voor partners wier klanten de juiste vragen stellen.
De SLA reist met u mee
99.9% uptime, met een gepubliceerd crediteringsschema op de Dedicated- en Managed-lijnen en hetzelfde cijfer als doelstelling elders, ook geldig voor de workloads van uw eindklanten. Lees het voordat u het doorverkoopt.
We nemen nooit contact op met uw klanten
Het niet benaderen van uw eindgebruikers is vastgelegd in de MSA. Uw klantenlijst is van u.
Eén samengevoegde factuur
Alle diensten op één maandfactuur, in USD.
Vertrekken zonder gijzeling
Uw gegevens kunt u meenemen, met hulp bij de migratie als u ooit vertrekt. Vertrouwen wint het van lock-in.

Vragen van partners

Eerder gevraagd, eerlijk beantwoord.

Is er een minimale contractduur?
Nee. Niveaus zijn gebaseerd op de toegezegde maandelijkse besteding en worden elk kwartaal herzien. Daalt uw volume, dan zakt u een niveau, zonder boetes.

Wie ondersteunt mijn eindklanten?
U blijft het gezicht naar uw klant; wij ondersteunen u, in een wachtrij met voorrang voor partners. Uw eindgebruikers horen nooit van ons.

In welke regio's kan ik doorverkopen?
Alle 74 cloudregio's plus dedicated hardware in Duitsland en de Verenigde Staten, wereldwijd, met inachtneming van sanctie- en exportcontrolewetgeving.

Krijgen uurtarieven ook de korting?
Ja. De korting wordt als percentage op uw account toegepast, dus geldt voor elk gemeten uur en voor elke maandfactuur.

Aan de slag

Vertel ons wat u bouwt.

Bedrijf, volumes en wat u wilt doorverkopen. We antwoorden binnen één werkdag met de mogelijke niveaus en de partnerovereenkomst, en als we niet de juiste partij zijn, zeggen we dat.